All for Joomla All for Webmasters

Oferty pracy

Dołącz do Nas!

Rafineria w Jaśle Sp. z o.o. w związku z rozwojem firmy poszukuje pracowników na stanowiska:

MAGAZYNIER:

Główne zadania:

  • obsługa wózka widłowego
  • komplementacja zamówień, przyjmowanie dostaw, pakowanie, rozkładanie towaru
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku i uprawnienia na wózki widłowe
  • dbałość o powierzony sprzęt i narzędzia pracy
  • sumienność i rzetelność w wykonywaniu pracy
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

PRACOWNIK PRODUKCYJNY:

  • nadzór i obsługa urządzeń instalacji linii produkcyjnych
  • konfekcjonowanie towarów (kompletowanie, znakowanie, pakowanie)

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Dbałość o powierzony sprzęt i narzędzia pracy
  • Sumienność i rzetelność w wykonywaniu pracy
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Motywacja i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Miejsce pracy: Jasło, ul. 3-go Maja 101

Oferujemy: Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę, klarowny system premiowania, szkolenia podnoszące kwalifikacje.

Zgłoszenia w formie CV prosimy wysyłać na adres: rekrutacja@rwj.com.pl

Kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)